Erdinç Sözer: Kazanmamız gereken bir maçtı

Başakşehir Yardımcı Antrenörü Sözer, iyi mücadele ettiklerini ve güzel bir galibiyet aldıklarını belirterek, “Takımı tebrik etmek isterim. Son 6 maçta galibiyet alamamıştık. Bugünkü maç büyük bir hedefti. Ligin son dönemine geldik. Bugünkü maç geleceğin yolunu çizmemiz için kazanmamız gereken bir maçtı. İlk yarı istediğimiz oyunu oynadık, çalıştığımız bir uzun topla golü bulduk. İkinci yarı topu rakibe verdik, geçişlerden pozisyon aradık. Çok güzel mücadele verdik. Emeğimizin karşılığını güzel bir galibiyetle aldık” diye konuştu.

Sözer, karşılaşmada sakatlanarak oyundan çıkan Serdar Gürler’in durumuyla ilgili olarak ise “Yorulmuştu, çıktı. Doktorların yorumlarına göre durumuna bakacağız” ifadelerini kullandı.

Karşılaşmada penaltı bekledikleri pozisyonda ciddi bir itirazda bulunduklarının hatırlatılması üzerine ise Sözer, “Verilmeyen penaltı. Haksızlık hissediyoruz. Niye olduğunu bilemiyoruz. VAR’a gidip dönüldü. Hiç memnun değiliz. Bu konudan çok üzgünüz. İnşallah gelecek maçlarda bu durum değişir” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir