Tüm Piyasa Şaşkın: Bu Altcoin Tek Günde 15x Yaptı!

Kripto para piyasası, son zamanlarda çeşitli meme coin’lerin sıçrama yaşamasıyla yeni bir döngüye girmiş olabilir. En son veriler, birçok altcoin projesinin emtia olduğunu iddia eden SEC Başkanı Gary Gensler’den esinlenen bir meme coin’in yüzde 1.500’lük bir yükseliş yaşadığını gösteriyor. İşte detaylar…

Gensler’den ilham alan altcoin sıçrama yaşadı

Son zamanlarda memecoin’ler kripto dünyasını kasıp kavuruyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere PEPE, Wojak ve CHAD’in piyasaya sürülmesi birçok kişinin dikkatini çekti. Ancak şimdi, sahnede yeni bir altcoin ortaya çıktı – Good Gensler (GENSLR). Sadece birkaç gün önce piyasaya sürülen GENSLR, 24 saat içinde yüzde 1.500’ün üzerinde büyük bir artış kaydetti. Bu yazının yazıldığı sırada, Good Gensler’in işlem fiyatı 0,0000000259 dolar civarında. CoinMarketCap’e göre, işlem hacmi yüzde 2.898 artarak 12.279.988 dolara ulaştı. Piyasa değeri ise 10 milyon doların üzerinde.

GENSLR şu anda Uniswap, MEXC ve Huobi kripto borsalarında işlem görüyor. Dolaşımdaki arzına dair veriler mevcut değil. Ancak maksimum 420.000.000.000.000 GENSLR coin arzı sabit durumda. Son 24 saat içinde, coin tüm zamanların en yüksek işlem fiyatı olan yaklaşık 0,00000002776 dolara ulaştı.

Good Gensler nedir?

Good Gary Gensler (GENSLR), 19 Nisan 2023’te piyasaya sürülen ve gerçek hayatta Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Başkanı Gary Gensler’in tam tersi olan, paralel bir evrende yaşayan ve bir meme coin yanlısı Good Gary Gensler’a işaret eder.  ERC-20 token standardına sahip memecoin’dir.  Meme coin’in arka planına göre Good Gensler, Intergalactic Crypto Defense League (ICDL) tarafından kuruldu ve adını Good Gary Gensler’den aldı. Star Wars-vari hikaye şu şekilde devam ediyor:

Coin’in arka planına göre, ICDL genel merkezi Galaktik Bankacılar ve FUD Yayıcı isimli kötü karakterlerin kripto evrenini korku, belirsizlik ve şüpheyle yok etmeyi planladığına dair acil bir çağrı aldığında, Good Gary hızlı hareket etmesi gerektiğini biliyordu. Good Gary, yardımcısı Shiba Inu Satoshi ile birlikte uzay gemileri The Coin Collector’da kripto dünyasını kurtarma görevine başladı. Kolaylıkla atlattıkları eski fiziksel para biriminden oluşan bir asteroit alanıyla karşılaştılar. Düşman üssüne ulaştıklarında, Good Gary Bin Tokenlık kılıcıyla savaştı ve Satoshi’nin ateş püskürten nefesiyle düşmanın yalanlarını yok etti.

Galaktik Bankacıların korkutucu lideriyle karşılaştığında, Lord FOMO’nun bir hologramdan başka bir şey olmadığını fark etti. Kılıcını yere vurdu ve bir pozitif enerji dalgası hologramı yok etti ve FUD’u paramparça etti. Galaktik Bankacılar kaçtı ve kripto dünyası sevindi. Good Gary, çoklu evrende hala kripto para birimlerinin tehdit altında olduğu gerçeklikler olduğunu biliyordu, özellikle de Dünya’daki görsel ikizi olan Gary Gensler’den gelen tehditlerin farkındaydı. Good Gary, FUD’a karşı bağışıklığı olan, tümüyle güçlü bir kripto para birimi olan GENSLER Coin’i yarattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir