Zirvedeki kadınlara desteğe devam

Türkiye Voleybol Milli Takımlar Ana Sponsoru Mercedes-Benz’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinliğe Milli Takım’ın başarılı oyuncuları Ayça Aykaç, Cansu Özbay, Gizem Örge, İlkin Aydın ve Melissa Vargas ile kadın milli takım menajeri Pelin Çelik katıldı. Oyuncular başarıya giden yolda en büyük ilham kaynağı kişileri ve kırılma noktasını oluşturan hikâyeleri anlattı

‘MERCEDES 2025’E KADAR ANA SPONSORUZ’

Milli takım menajeri Pelin Çelik ise milli takımdaki her voleybolcunun kendi takımlarının en iyileri olduğunu belirttikten sonra hepsinin büyük bir tutkuyla bu spora ve Türkiye’ye bağlı olmalarını başarılarının ardındaki en önemli gücü oluşturduğunu söyledi. Çelik, ‘‘Şu anda bulunduğumuz noktaya gelmek için çok çalıştık ve zirvenin tadını aldık. Burada kalmak için daha çok çalışacağız” diye konuştu.

Mercedes-Benz, 27 yıldır spora ve sporculara, farklı branşlarda milli takımlar seviyesinde destek veriyor. Mercedes-Benz Otomobil Pazarlama ve Kurumsal İletişim Grup Müdürü Ezgi Yıldız Kefeli,“ ‘Yıldızlar Oyunu Değiştirir’ sloganıyla yola çıktığımız bu birliktelikte, üç yıl süreyle Türkiye’yi dünyada temsil eden voleybol milli takımlarının yeni başarılarına, ana sponsor olarak katkı sağlayacağız” dedi.

Mercedes olarak Türkiye Kadın Voleybol Milli Takımı’nın başarılı oyuncuları gibi rol model olan kadınlardan ilham aldıklarını vurgulayan Kefeli, ‘‘Amacımız kadınların birbirlerine ilham olarak güçlendikleri bir platform yaratmak. Mercedes-Benz olarak sporun birleştirici ve motive edici gücüne inanıyoruz” şeklinde konuştu.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir